AIDS testi fiyatından önce hangi aids testi sorusunun yanıtını bulmak gerekir, aids hastalığının sebebi olan HIV virüsünü tesbit etmeye yarayan bir çok aids testi ( hiv testi ) bulunmaktadır. AIDS testinin fiyatı hangi test yaptırılacağına göre değişir.

Hangi Aids Testi Fiyatı?

Elisa ( eliza ) testi, anti hiv testi fiyat olarak en ucuz testtir, ancak unutulmamalıdır ki; Anti-HIV testinde sağlıklı bir sonuç elde etmek için 3 ay beklemek gerekir zira antikorların oluşmasını beklemek gerekir.

HIV RNA PCR testi, belki aids testi ücreti olarak pahalı bir metod olabilir ama HIV tanısında en erken ve en sağlıklı bilgiyi "HIV RNA PCR testi" verir. Bu test ile virüsün genetik yapısı çoğaltılarak ölçülebilir ve tanımlanabilir duruma getirilir. Bu test ile henüz antikor oluşmadan HIV virüsünü kanda yakalama şansı vardır. Şüpheli temastan ortalama 10 gün sonra HIV PCR testi ile kanda virüs varlığı saptanabilmektedir.

AIDS Testi fiyatı için ücret bilgisini internet sitesinde yayınlayamıyoruz çünkü Sağlık Bakanlığı yasaları buna izin vermiyor, ancak hiv / aids testi fiyatı için ekranın üst köşesindeki İLETİŞİM linkimizi tıklayarak bize mesaj yolladığınızda çok hızlı bir şekilde "aids testi fiyatı" hakkında mail alabilirsiniz.

Mavi Tıp Laboratuarları ilkeleri;

  • Kaliteli ve Güvenilir sonuçlar elde etmek
  • Hızlı sonuç elde etmek
  • Gizlilik ilkemiz ile sonuçları sadece ilgili kişiye sunmak

Aids testi hakkında daha detaylı bilgi almak, aids testi yaptırmak veya aids testi fiyatı öğrenmek için Mavi Tıp Laboratuvaları çağrı merkezini aramanız yeterlidir.

0850 360 06 05 ( TIKLAYINIZ )

AIDS Testi sonuçlarınıza ulaşma yolları:

  • Dilerseniz AIDS Testi sonucunuz çıktığı anda cep telefonunuza SMS gönderilir.
  • Dilerseniz AIDS Testi sonucunuza, size özel şifreniz ile internet üzerinden ulaşabilirsiniz.
  • Dilerseniz AIDS Testi sonucunuz, kayıt esnasında belirtmiş olduğunuz e-mail adresinize yollanacaktır.
  • Dilerseniz AIDS Testi sonuçlarınızı şubelerimize gelerek ıslak imzalı olarak alabilirsiniz.


Bu yazımız da ilginizi çekebilir !

Aids Testi Ne Zaman Yaptırılmalıdır ?

Şüpheli temasın ilk 10 gününde tüm testler negatif olarak sonuç verir, bu döneme pencere dönemi denir. Şüpheli temasın 10. gününde saptanabilecek tek bulgu HIV RNA pozitifliğidir.

Devamını Oku